DSC Kablolu Alarm Sistemi Paket Fiyatı

330$

1 Adet DSC 1616 Alarm Kontrol Paneli

1 Adet DSC 1555 Ledli Şifre Paneli

1 Adet DSC Pır Dedektörü

1 Adet Harici Ortam Ledli Siren

1 Adet Yüzey Tip Manyetik Kontak

1 Adet Kuru Tip Bakımsız Sistem Aküsü

1 Adet Panel Tipi Trafo

1 Adet Montaj ve Devreye Alma İşçiliği

DSC Kablosuz Alarm Sistemi Paket Fiyatı

599$

1 Adet DSC 1616 Alarm Kontrol Paneli

1 Adet DSC RFF 5501 Kablosuz LCD Şifre Paneli

1 Adet DSC WS 4904P Kablosuz Pır Dedektörü

1 Adet Harici Ortam Ledli Siren

1 Adet DSC 4945 Kablosuz Manyetik Kontak

1 Adet Kuru Tip Bakımsız Sistem Aküsü

1 Adet Panel Tipi Trafo

1 Adet Montaj ve Devreye Alma İşçiliği

Yukarıda belirtilen ürün fiyatlandırması KDV hariç olarak yazılmış olup, %18 KDV ilave edilecektir.

İşletmenizdeki hırsızlık riskinden doğan maddi zararın önlenmesini, işyerinizde oluşabilecek hasardan kaynaklı zarardan korunmanızı sağlayan alarm sistemlerinin projelendirmesinden entegrasyonuna kadar her aşamada güvenilir çözümler sunan Mavi Alarm, hazır alarm sistemleri sayesinde işyerinizin güvenliğini en üst seviyeye çıkartıyor. Kurum ve işletmelerin güvenlik risklerinin asgariye indirgenmesini sağlayan hırsızlık alarm sistemleri kurulumu için gerekli tüm donanımın hazır paketler halinde bir araya getirildiği bu hizmetlerimiz sayesinde projelendirme ve kurulum için uzun süre beklemenize gerek kalmaz. Küçük ölçekli işletmelerden orta ve büyük ölçekli kuruluşlara kadar değişken güvenlik ihtiyaçlarının pek çoğuna güvenilir çözüm sunabilecek çeşitlilikteki hazır alarm sistemi paketlerimizde uzun ömürlü ve güvenle kullanım sunan, en kaliteli donanımlar kullanılmaktadır.

Ticari işletmelerin hırsızlık riskinden korunmasını ve ihtimallerin gerçeklere dönüşmesi durumunda hırsızlığın sadece bir girişim olarak kalmasını sağlayan, üst düzey güvenlik vaat eden kablolu ve kablosuz alarm sistemi seçeneklerimiz bulunmaktadır. Güvenliği sağlamaya yönelik ihtiyaç ve taleplere göre kullanılan kablolu veya kablosuz alarm sistemlerine entegre olarak duman dedektörü, gaz dedektörü, darbe dedektörü, su baskını dedektörü, akustik dedektör, harici ve dâhili siren gibi pek çok donanım entegrasyonu seçeneği bulunmaktadır. Güvenliği üst düzeye çıkartmayı sağlayan bu entegrasyonlarla birlikte hırsızlık riskinden korunmak ve girişimlerden anında haberdar olmak mümkün olur. Ayrıca bu entegre alarm sistemleriyle birlikte alarm takip sistemi hizmetlerimizden yararlanılması durumunda işletmenin olası hırsızlık girişimlerinde kolluk kuvvetlerinin eş zamanlı olarak haberdar edilmesini sağlaması da mümkün hale gelir.

Hırsızlık girişimlerinde detektörüler sayesinde elde edilen bilgi kontrol paneline aktarılarak, bu verinin anında alarm takip merkezine iletilmesi sağlanır. Bilgisayara aktarılan verilerle anında kolluk kuvvetleri haberdar edilebilirken, güvenlik birimleri olay yerine gelirken çalışan dâhili ve harici sirenlerle hırsızlık riski de minimuma indirilir. Bu üst düzey güvenlik imkânı sunan alarm sistemlerinde kullanılacak entegre donanımların içeriği ve çeşitliliği, işletmenin ihtiyaçlarına ve bütçesine göre optimize edilebilir. Böylelikle hem en üst düzeyde güvenlik sunacak, işletmenin hırsızlık riskinden en üst düzeyde korunmasını sağlayacak ve aynı anda en düşük harcamayı yapmasına yardımcı olacak bir hazır alarm sistemi paketi kullanılabilir.