Akıllı Adresli Yangın Alarm Sistemleri

Akıllı Adresli Yangın Alarm Sistemleri

Akıllı adresli yangın alarm sistemleri, konvansiyonel sistemlerden biraz daha gelişmiş sistemlerdir. Basitçe her bir algılayıcı, bir kimlik numarasına sahiptir ve hangi noktada yangın algılandıysa, o mahalde var olan algılayıcı, hem yangın bilgisi hem de kimlik bilgisini panele göndermektedir. Böylece nokta tespiti yapılabilmektedir. Akıllı adresli yangın alarm sistemleri fiyatları konvansiyonel sistemlerden biraz daha pahalıdır ancak bu sistemlere harcanacak para, hayati öneme sahip sorunları çözebilen bu sistemlere harcandığı için güvenliği sağladığı için önemsizdir. Ancak yine de firmamız her tür alarm sistemi ve yangın söndürme sistemlerinin satışını gerçekleştirmektedir.

Ücretsiz Keşif Hizmeti

Yangınlardan korumak istediğiniz alanlarınızın teknik olarak keşfi firmamız tarafından ücretsiz yapılmaktadır. İş yerleriniz evleriniz ofisleriniz fabrikalarınız uzun yıllar yangın tehlikesine karşı koruma altın alınır.

Küçük Ölçekli Akıllı Adresli Yangın Alarm Sistemleri

Büyük alanlar ve çok insan bulunan işletmelerin yangına karşı güvenliğini sağlamak üzere tasarlanan karmaşık elektronik entegreler barındıran sistemler, şimdi küçük ölçekli alanlar için de uyarlanmış durumda. Üstelik çok uygun fiyatlarla Akıllı adresli yangın alarm sistemleri satın alabilirsiniz. Farklı mimari yapılara uyum sağlayabilen bu sistemler, arıza durumunda kolay sökülebilen kolay değiştirilebilen sistemlerdir. Evler ve ofisler için her renk boyaya uyum sağlayan estetik olarak sorun oluşturmayan Akıllı adresli yangın alarm sistemler network ağına bağlanabilir. Sistemler arası haberleşme sağlanabilir ve görüntülü sistemlere entegre edilebilir.

 
 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!