Bariyer Kapı

Otoparkların giriş ve çıkışları için bariyer kapı araçları kontrol altına almanızı sağlar. Kullanım alanı olarak bu bariyerlerin haznesi oldukça geniştir. Kamu kurum ve kuruluşlar, belediyeler ve askeri alanlar gibi bütün otoparklarda tercih edilebilir. Fiyat olarak ise bariyer kapılar oldukça makuldür. Bunun nedeni ise Türkiye distribütörü olarak yer almamızdan kaynaklanmaktadır.

 

En Kaliteli ve Uzun Ömürlü Bariyer Kapı Sistemleri

 

Otomatik geçiş sistemi ya da hızlı geçiş sistemi şeklinde yer alan bariyer kapı, tercihe sunulur. Bundan dolayı otopark takip yazılımı, otopark paneli, araç etiketi ve otopark antenleri bir arada kullanılmalıdır. İlk olarak otopark anteni ve bariyeri, araçların giriş yapacakları bölgeye sabitlenmesi gereklidir. Etiket tanımlanması araçlarda yapılması gereklidir. Araçların camlarında kağıt etiketler kullanılır. Araç plaklarında ise plastik etiketler tercih edilir. kayıtlı olan etiketleri antenler gördüğünde doğrudan geçiş yapma hakkı tanınır. Antenler otopark giriş ve çıkışlarına 50 metrelik mesafe ile konumlandırılır. Bu kapsamda da tam anlamı ile kullanıma hazır olunur. Araç bariyer kolu, tanımlı etiket gördükten sonra açılması sağlanır. Bariyer kapı çeşitleri kullanılacak olan bütün ek ürün tercihlerine göre değişkenlikler gösterir.

 

Teknik özellik olarak bariyer kapılar, gövde olarak paslanmaz çelik veya elektrostatik boyalı olarak yer alır. İç ortamlarda elektrostatik boyalı olanlar tercih edilir iken dış ortamlarda da çelik bariyerler genellikle tercih edilir. Her çeşit alan için tercihe sunulan bir bariyer vardır. Kontrolün sağlanması adına da uzaktan kumanda ya da buton yer almaktadır.

 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!