Bariyer Sistemleri

Bariyer sistemleri birçok alanda personel ve araç giriş çıkışlarını kontrol altına almak için kullanılan manuel veya elektronik sistemlerdir. İstenmeyen araçların izinsiz giriş ve park etmelerini engellemek üzere kullanılan ve çok kullanışlı olan bu sistemler otoparklarda otomatik kollu bariyer sistemleri olarak kullanılırlar. Basitçe bir elektrikli motor ve kol sisteminden oluşan otomatik kollu bariyer sistemleri buton kontrollü uzaktan kumanda ya da kart okuyucu sistemlerle çalışabilirler. Bu sistemler istenirse otomatik kapanma zamanı ayarlanarak çalıştırılabilir. Son yılların modern otoparklarının vazgeçilmez güvenlik ve geçiş sistemleri olan bariyer sistemleri firmamız tarafından uzun yıllardır Tüm Türkiye'de satışı sağlanmaktadır

Firmamız tarafından yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz ve işletmenizi güvenle çalıştırabileceğiniz bu sistemlerle, içiniz rahat olacak. Rakiplerine fark atan firmamızın tercih nedenleri arasında maksimum verimle ve sıfır sorunla çalışan bariyer sistemlerinin en uygun fiyatlarla ve ödeme kolaylıkları ile sunulmasıdır. Uzun yıllar boyunca elektronik ve manuel tüm güvenlik sistemlerinin satış ve montajını üstlenen firmamızı tercih eden binlerce mutlu insan arasına katılmak için bir telefonunuz yeterlidir. Güvenliğini sağlamak istediğiniz otopark veya başka bir amaçla kullandığınız işletmenizde, bariyer sistemi için ücretsiz keşif yapıyoruz.

Avrupa ülkelerinde ve ABD gibi gelişmiş ülkelerde uzun yıllardır güvenle kullanılan bariyer sistemleri manuel veya elektrikli formlarda hizmetinize sunuluyor. En kaliteli ürünler kullanılarak ve en güncel yazılımlarla kontrol edilen bariyer sistemleri ile içiniz rahat olacak. Geçişler sizin kontrolünüzde olsun istiyorsanız firmamızla iletişime geçin.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!