Boy Turnike Sistemleri

Firmamız tarafından sağlanan Türkiye’nin en kaliteli ve en uygun fiyatlı boy turnike sistemleri kataloğuna göz atmak için sitemizi gezinebilirsiniz. Hazırladığımız sistemler, iş yeri mağazalar veya irili ufaklı işletmelerinize uygun değilse, özel yapım boy turnike sistemlerini sizin için sıfırdan hazırlayabiliriz. Siz değerli müşterilerimiz, Türkiye’nin neresinde olursanız olun, erişim kontrol sistemlerimizi ulaştırabiliriz. En son teknoloji ürünü Boy Turnike sitemleri en son teknoloji ile entegre edilmiş ANPR teknolojileri ile donatılmış IP tabanlı ağ erişimi sağlar.

Mağazalar, büyük İşyerleri ya da kalabalık işletme atölye fabrika gibi iş merkezlerinde kullanmayı düşündüğünüz en sağlam güvenlik sistemlerinden biri olan boy turnike sistemleri firmamızdan tedarik edilebilir. Bu sistemler 180 derece dönebilen son derece estetik 4 kollu, yıllarca paslanmayan çelikten üretilen, yoğun trafik sirkülasyonunda kullanılabilir sistemlerdir. Bu sistemlerin en sık kullanıldığı alanlar, genelde büyük mağazalar büyük alışveriş merkezleri olmaktadır. Kontrollü geçişin talep edildiği her noktada gönül rahatlığı ile kullanılabilen boy turnike sistemlerine ışıklı ya da sesli alarm takılarak kolayca monte edilebilirler.

En Kullanışlı Boy Turnike Sistemleri

Geçiş güvenliğini en iyi şekilde sağlayan boy turnike sistemleri yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanılabilir, bu sistemlere entegre edilebilecek bir çok sistem vardır. Müşterinin isteğine göre farklı modüller takılabilir.

İşletmeleriniz için boy turnike sistemleri fiyatları hakkında bilgi almak için firmamızın müşteri hizmetleri departmanı ile iletişime geçebilirsiniz. Uzun yıllardır büyük işletmelerin elektronik güvenlik sistemlerinin satış ve montajı hizmetini veren firmamızla görüşmeniz menfaatiniz icabıdır.

 

 

 

 

 

 

 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!