Boy Turnikesi Opsiyonel

Mühendisler tarafından proje bazlı olarak gerçekleştirilen keşifler sonucunda müşterinin ihtiyaçları doğrultusunda en uygun seçenekler arasından sunulmaktadır. Parmak izi tanıma cihazı, personel kart okuyucu ve biyometrik yüz tanıma ürünlerimizde entegre şekilde turnike geçiş izinlerinde bu cihazlar aracılığı ile sağlanmaktadır. Bu nedenle ürün bilgisi ve resmi temsili şekilde görüşmelerin ardından boy turnikesi geniş ürün yelpazesinden belirlenen ürün ve fiyatlandırma gerçekleştirilir.

Boy turnikesi Sistemleri

Boy turnikesi, eğlence merkezleri ve stadyum gibi kalabalık insan topluluklarının geçişlerini kontrol edebilmek amacı ile kullanılan tasarım ürünlerdir. Ekonomik maliyet göz önüne alınarak minimum estetik gereksinim ile projeler için oldukça opsiyoneldir. Genelde yan yana monte şeklinde olan boy turnikeler kalabalık grupları karşılamak için tasarlanmıştır. Ayrıca ekonomik olarak bir çözüm sunar. Geçişin rahat ve güvenliği için 3 kollu ve 4 kollu seçenekleri ile seçim yapma şansını size tanır.

Boy turnikesinde mekanik motorların esnek yapıları sayesinde basit bir şekilde giriş ve çıkış işlemleri için ya da elektronik cihazlar tercih edilerek daha karmaşık giriş-çıkış işlemlerinde de kullanılabilir. Her turnike bir ve ya iki yönlü şekilde kullanım seçeneği barındırır. İsteğe bağlı olarak da tek ve ya iki yöne birden giriş izinleri tanımlanabilir. Tehlike ya da elektrik kesintilerinde turnike iki yönü serbest bırakılabildiği gibi kitlenebilme özelliği de vardır. Uzaktan kontrol cihazları ya da access kontrol panelleri ile turnikeler kontrol altına alınabilir.

 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!