Diafon Sistemi

Diafon Sistemi

 

Elektronik temelli güvenlik sistemleri güvenliğinizi kat kat arttırıyor. Gelişen teknolojiye paralel olarak, diafon sistemleri de gelişmekte ve daha fazla fonksiyon kazanmaktadır. Buna paralel olarak fiyatlar da düşmektedir.

 

Yaşam Alanlarınız güvende

 

Acil butonla güvenlik birimleri ile görüşme, daire içinde birden fazla monitör seçeneği, elektrik kesintilerinde güç kaynağı desteği, SD hafıza kartı girişi, görüntü kaydı, depolama, farklı inç boyutlarda ekranlar gibi birçok güvenlik hizmeti veren diafon sistemleri sesli veya sesli-görüntülü olarak kullanılabilir.

 

Yeni Nesil Akıllı Evlerde Diafon sistemleri

 

Tüm yeni nesil akıllı ev sistemlerinde güvenlik birinci planda geliyor. Yaşam alanlarınızın istenmeyen kötü niyetli insanlara karşı korunmasını sağlayan bu sistemlerin yanı sıra firmamızda birçok elektronik güvenlik sistemi hizmeti verilmektedir. Diafon sistemleri de bunlardan biridir. Tüm yeni inşaat projelerinde rahatlığınızı ve emniyetinizi sağlamak için görüntülü diafon sistemlerini tercih edebilirsiniz. Bu sistemlerin ömrü uzun, montajı kolay ve bakım gerektirmez. Teknik servis yardımı ve telefonla müşteri temsilcileri ile görüşme imkanı vardır. Opsiyonel olarak gece daha iyi görebilmenizi sağlayan gece görüş sensörleri ile de donatılabilen diafon görüntülü sistemler hakkında bilgi almak için firmamızı arayın. Toplu alımlarda büyük fiyat indirimleri ve ödeme kolaylığı sağlanmaktadır.

 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!