DSC Alarm Sistemleri

DSC alarm sistemi kablolu & kablosuz alarm sistemleri ile hırsız alarmı konusunda türkiye de pazar lideri olan bir markadır.

DSC alarm sistemi ile evlerde, küçük işletmelerde, orta büyüklükte işletmelerde ve büyük işletmelerde kullanılabilecek tüm çözümler mevcut olup, varsa akıllı ev sistemi veya otomasyon sisteminiz ile entegre edebilirsiniz. Piyasada bilinen en iyi alarm sistemi dir.

Alarm kontrol panelleri ile ilişkilendire bilinen Pır Dedektörleri, Manyetik Kontaklar, Dış Ortam Sirenler, Röleli Duman Dedektörleri, Su Baskın Dedektörleri, Darbe Dedektörleri, Cam Kırılma Dedektörleri ve Panik butonları ürünleri sistem üzerinde programlayıp, tüm dedektörlerin ayrı ayrı alarm durumu senaryosunu oluşturabilirsiniz.

Alarm durumunda sabit hattınızı kullanarak dilerseniz kendi belirleyeceğiniz cep telefonlarını veya alarm gözlem merkezi aboneliği ile alarm durumuna göre ilgili kolluk kuvvetlerinin yönlendirmesini sağlayabilirsiniz. Alarm gözlem merkezi bağlantısı için sabit hat haricinde Netwrok, GSM ve GPRS cihazları ile kesintisiz iletişim kurma kabiliyeti sahip DSC alarm kontrol paneli sisteminizde oluşan tüm bilgileri bu merkezlere iletir ve merkezde tüm olay kaydınız yedekli olarak saklanır.

Etrafınızda alarm sistemi bulunan tanıdıklarınız veya rastladığınız kişilerde bazen asılsız alarm çalma olayları meydana geldiğini ve alarm kendi kendine çalıyor şikayetleri ile karşılaşılmaktadır ve gerçek bir alarm durumunda yinemi yanlış yere çalıyor olgusu oluşması kaçınılmazdır. Asılsız çalan alarm sistemlerinde kullanılan ürünlerin kalite bakımından yetersizliği ve 7/24 çalışmaya uygun olmaması sebep olmaktadır. DSC alarm sistemi kullanan kişiler asılsız alarm gibi durumlar ile kesinlikle karşılaşmazlar.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!