Gaz Alarm Sistemi

Gaz Alarm Sistemi

Avrupa standartlarına uygun olarak imal edilen gaz algılama yeteneğine sahip sensörlerle çalışan gaz alarm sistemi kararlı ve güvenilir çalışma performansı ile sizleri ve işletmelerinizi evlerinizi zararlı –zehirli gazlara karşı korur. Gaz alarm sistemi son derece gelişmiş elektronik elemanlarla donatılmıştır, bazı modellerinde 127 adet akıllı odaklı adresli algılayıcılar vardır. Bu sistemler, güncel olarak tüm güvenlik sistemleri ve yangın sistemleri ile çalışabilirler. Modeline göre dilerseniz 1-2 seviyeli alarm eşik değerine sahip sistemlerdir. Yine opsiyonel olarak dileyen müşteriler 220-230 V AC, dileyenler DC elektrikle 12-24 volt seçeneklerini tercih edebilir.

Gaz Alarmı Sistemleri

Gaz Alarm sistemi propan ve bütandan oluşan LPG gazını algılama dedektörleri olarak seçilebileceği gibi, CH
4 metan gazı ağırlıklı doğal gaz algılayabilirler. İşletme ihtiyacına göre, karbon monoksit CO gazını algılayan gaz alarm sistemleri vardır. Bu sistemler de opsiyonel olarak 12V DC- 24 V DC ve 230 V Alternatif akım enerjisi ile çalışabilirler.

Bu sistemlerde patlayıcı gazların patlama yoğunluk eşik değerine ulaşmadan uyarı verebilen bu sistemler sayesinde zehirli-patlayıcı gazlardan korunabilirsiniz. Kimyasal ürünlerin imalatı yapılan ya da bütan –propan gazları ile çalışma yapılan tüm noktalarda tam emniyet sağlar.

Gaz Alarm Sistemi Fiyatları

Marka ve modeller, ihtiyaç duyacağınız sistem farklı olacağı için Gaz Alarm Sistemi Fiyatları da değişmektedir. Bu sistemlerin fiyatları ile ilgili bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.
 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!