Görüntülü Diafon

Görüntülü Diafon

 

Akıllı yeni nesil evler ve ofisler, görüntülü diafon sistemleri ile daha fazla güven veriyor. Apartmanlarda ve sitelerde bu tür sistemler, istenmeyen misafirlerin yaşam alanına izinsiz girmesini engelliyor. Sadece sesli sistemlere göre en büyük avantajları, görüntülü hizmet vermeleridir. Bu sistemlerle, kapınıza gelen insanların kimler olduğunu sadece sesle yetinmeden görebilirsiniz.

 

Tüm İnşaat Projelerinde Görüntülü Diafon sistemleri

 

Görüntülü diafon sistemleri, konut ve tüm toplu yaşam alanlarında güvenliği sağladığı için yeni inşaat projelerinde villa ve iş yerlerinde kullanılmaya başladı. Çeşitli ekran boyutlarında hizmete sunulan bu sistemlerin fiyatları da değişmektedir. Güvenlik adına tüm sosyal tesislerde de kullanımı tercih edilen görüntülü diafon sistemleri ile güvenliğiniz maksimum düzeyde sağlanabilir.

 

Görüntülü Diafon Sistemleri Nasıl Çalışır

 

Basit bir çalışma sistemi olan görüntülü diafon sistemleri, yaşam alanlarınıza monte edilen küçük boyutlu renkli ekranlar, kablolar zil panelleri ve besleme güç kaynaklarından oluşmaktadır. Opsiyonel olarak dileyen müşterilere, elektrik kesintilerinde de akü ile beslenen ve hizmete kesintisiz devam eden görüntülü diafon sistemleri sunulmaktadır.

 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!