Görüntülü İnterkom

Görüntülü İnterkom

 

Görüntülü İnterkom sistemleri satış montaj hizmetini veren firmamızda, her türlü elektronik tabanlı çalışan güvenlik sistemlerinin satışı ve montajı yapılmaktadır.

 

Neden Görüntülü interkom sistemlerini tercih etmeliyim?

 

Görüntülü İnterkom sistemleri ile güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Evinize gelen misafirlerinizi önceden görebilirsiniz. Bu sistemler 7/24 elektronik alt tabanlı olarak çalışırlar. Eski ve yeni binalarda kullanılabilir, akıllı ev sistemleri ile uyumlu olarak çalışırlar. Fiyatları çok uygundur, kısa sürede devreye alınabilirler. Yıllarca sorun çıkarmadan çalışabilen görüntülü interkom sistemleri her bütçeye uygun sistemlerdir. Bu sistemler, 2 yıl garantili olarak satılmakta ve süreç içinde oluşabilecek tüm arızalar ücretsiz olarak giderilmektedir. Görüntülü interkom ürünleri uzun yıllar arıza vermeden çalışmasına devam eder. Yine de 2 yıl içerisinde olabilecek arızalarda parça değişimi ihtiyacı olursa ücretsiz değişim yapılır.

 

Kapıyı görmeden Açmayın

 

Kapıdaki insanları dijital görüntülü interkom sistemleri ile görebilirsiniz. Gece görüş sensörleri ile net bir görüş sağlayan görüntülü diafon sistemi ile dairenizin çeşitli odalarına da monitörler yerleştirebilirsiniz. Farklı boyutlarda ekran seçebilirsiniz. Kullanımı çok kolay olan bu sistemler sizi olası kötü sürprizlere karşı korur.

 

 

 

 

 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!