Görüntülü Kapı Sistemleri

Görüntülü Kapı Sistemleri

 

Görüntülü Kapı Sistemleri sizlerin güvenliğini sağlayan geliştirilmiş çok fonksiyonlu sistemlerdir. Renkli olarak kapınızdaki kişileri görebilir ve onlarla sesli iletişime de geçebilirsiniz. Kapıyı açmak istemediğiniz kimseleri önceden görerek, önlem alabilirsiniz.

 

Güvenlik Sistemleri Güvenliğinizi Arttırıyor

 

Son derece ileri teknoloji ile üretilen sağlam uzun ömürlü Görüntülü Kapı Sistemleri sizlerin güvenliğinizi maksimum düzeyde sağlamaya yetiyor. Evde olmadığınız zamanlarda bile, kayıt özelliği sayesinde, evinize gelen misafirlerinizi görebilirsiniz. Dilerseniz internetten bağlanarak dilerseniz SD kart yardımı ile geçmişe yönelik görüntü ve mesajlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Maksimum Güvenlik

 

Eski ve yeni yapılarda kullanılmaya müsait olan bu sistemleri kullanmak için bütçenizi zorlamanıza gerek yok. Firmamızla görüşerek, çok çeşitli olabilen bu sistemler hakkında bilgi alarak her bütçeye uygun fiyat teklifleri alabilirsiniz. Bu sistemler ev –işyeri site ve sosyal tesislerinizde maksimum güvenlik, hızlı ve ücretsiz haberleşme imkanı sunmaktadır. Dilerseniz daireden daireye görüntülü/sesi haberleşme imkanı da sağlar. Yine bu sistemleri güvenlik kameraları ve yangın ihbar sistemleri ile ilişkilendirebilirsiniz. İnternet üzerinden evde olmadığınız durumlarda bile sizi ziyarete gelenleri anında görebilir ve onlarla iletişime geçebilirsiniz. Her tür kolaylığı sağlayan bu sistemler, sizi ve ailenizi tehlikelere karşı korur ve maksimum güvenlik sağlar.

 

 

 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!