Görüntülü Kapı Zili

Görüntülü Kapı Zili

 

Teknolojinin gelişmesi ile maliyetleri de son derece düşen görüntülü kapı zili sistemleri ile güvenliğiniz tam olarak sağlanıyor. Uzun yıllar boyunca size gelen misafirlerin kim olduğunu anında görebilecek ve kötü niyetli insanların yaşam alanlarınıza izinsiz girişi engellenmiş olacaktır. Çeşitli fonksiyonlara sahip olan görüntülü kapı zili sistemleri apartman ve sitelerde, iş yerlerinde sosyal tesislerde kolayca montajlanabilir ve kullanıma sunulabilir.

 

Görüntülü kapı zili sistemleri Fiyatları

 

Villa tipi kapıcılı ve kapıcısız bas konuş çift zilli ve normal sistemler çeşitlidir. Fiyatlarda özelliklere ve monte edilecek yerin büyüklüğüne göre değişmektedir. Kullanılacak kablo uzunluğu fiyatı etkiler. Sistem için yapılacak keşif ücretsiz olarak yapılmaktadır. Bu sistemlerin kablosuz ağa tanıtımı da kolay bir şekilde yapılmaktadır. 7-24 teknik destek hizmeti sunan firmamızda her türlü güvenlik & elektronik sistemler hizmetinizdedir.

 

Kapıdaki Kim?

 

Tek başlarına kapınızdaki kişi/kişilerin kim olduğunu anlamak mümkün olmayabilir. Bunun için görüntülü sistemler geliştirilmiştir. Farklı inç boyutlarında geliştirilen görüntülü kapı zili sistemleri ile sizi ziyarete gelen istenmeyen misafirlerinizi önceden görebilir, içeri alıp almamaya karar verebilirsiniz.

 

 

 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!