İnterkom

İnterkom

 

İş yerleri ve evlerde yeni nesil fonksiyonel güvenlik sistemleri arasında bas-konuş sistemleri büyük bir öneme sahiptir. Basit bir telsiz gibi düşünebileceğiniz bu sistemler, elektronik bir karşılıklı konuşma sistemi kullanmaktadır. İnterkom diafon sistemleri butona basma ve konuşma prensibine göre çalışır. Buton bırakıldığında ise dinleme moduna geçilir. Telsiz sistemi gibi çalışan diafon sistemlerinin birçok avantajı vardır. İş yerlerinde, kahvehanelerde çok katlı apartmanlarda ve iletişimin gerekli olduğu masrafsız iletişimin sağlanabileceği bir yöntem olan bu sistemler hayatı daha da kolaylaştırıyor.

 

Hem çok kullanıcı hem de bireysel kullanıcı olarak farklı sistemler satın alınabilmektedir. Güvenlik açısından önemi, istenmeyen kimselerin yaşam alanlarına girmesinin engellenebilir olmasıdır. İsteyen müşteriler, daireler arasında haberleşme imkanı da sağlamaktadır. İnterkom güvenlik sistemleri diafon sesli ve görüntülü sistemler olarak, yangın ve hırsız alarm sistemleri ile ve CCTV sistemlerle uyumlu olarak çalışabilirler.

 

Neden İnterkom Almalıyım?

 

Diğer rakip sistemlere oranla, daha gelişmiş ve fonksiyonel yapıya sahip olan İnterkom sistemleri, geleceğin akıllı ev sistemlerine uyumlu olarak çalışabilirler. Güvenliğinizi hata yapmayan elektronik sistemlerle sağlarlar. Fiyatları son derece uygun olup uzun yıllar boyunca sorunsuz çalışırlar.

 

 

 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!