Kapı Bariyer Sistemleri

Uzun yıllar kullanıma dayanıklı kapı bariyer sistemleri İmalat ve satışını yapan firmamız kalite ve uygun fiyattan asla ödün vermeden elektronik ve mekanik olarak dizayn edilen bütünleşik güvenlik sistemleri alanında öncü olmaya devam ediyor. Kapı bariyer sistemleri ihtiyaçlarınızda istediğiniz alanlara araçların kontrollü bir şekilde giriş çıkış yapabilmelerini sağlayabilirsiniz. Kapı bariyer sistemleri otoparklarda araçların giriş çıkış saatlerini bilmenize yardımcı olur, yine kapı bariyer sistemleri araçların gün içerisinde kaç defa ve saat kaçta giriş çıkış yaptıklarını bilgisayar ekranı üzerinden görmenizi sağlar. Ek modüller de kullanılarak farklı çözümler sunulabilir, giriş ekranları şifreli olan kapı bariyer sistemleri kolay kullanım ara yüzü ile anlaşılır ve rahat bir şekilde kullanılabilir.

Bütün bilgileri bir ekrandan takip etme imkanı sunar, arıza oluşması durumunda müdahale imkanı vardır. Elektronik aksamın arızalanması durumunda manuel olarak müdahale etme kolaylığı ile işiniz aksamadan yürüyebilir. Kapı bariyer sistemleri sadece geçmelerine izin verilen araçların geçişine imkan verir. Bunun için geçmesi istenen ziyaretçilere özel kartlar tanımlanabilir, istenirse opsiyonel olarak fotoğraflı kartlar veya araç resmi ekleme gibi opsiyonlar vardır. Ziyaretçilerin içeri girdikten sonra ne kadar süre kaldıkları ne takip etmenizi sağlayan kapı bariyer sistemleri çok uzun yıllar boyunca arıza vermeden kolay kullanıcı ara yüzü ile ve kolay kullanımı ile sizlere hizmet etmeye devam eder.

Firmamızı arayarak bütün güvenlik sistemlerinde olduğu gibi kapı bariyer sistemleri montajında da öncelikli olarak keşif yapılmasını sağlayabilirsiniz. Firmamızın yetkin teknik personelinin yapacağı keşifler sonucunda hangi tür kapı bariyer sistemlerinin takılması gerektiği ortaya çıkarılır, en uygun fiyatlarla en kaliteli ve en işlevsel bariyer sistemleri firmamız tarafından temin edilebilir


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!