Kartlı Giriş Sistemleri

Son yıllarda, birçok kurum ve kuruluşta girişlerin kontrollü olması istenen tüm işletmelerde Kartlı Giriş Sistemleri kullanılıyor. Bunun nedeni ise izinsiz geçişlerin engellenmesi, personellerin daha iyi takip edilmesi ve giriş çıkışların gözlemlenebilmesi gibi kolaylıklardır. Ayrıca bir güvenlik önlemi olarak, terör saldırıları, istenmeyen kimselerin girişleri, hırsızlık darp girişimleri de Kartlı Giriş Sistemleri ile önlenebilmektedir.

Geçişine izin verilenler dışında yabancı kimselerin girmesine izin verilmeyen yerler için tasarlanan Kartlı Giriş Sistemleri çok uzun yıllar bozulmadan çalışabiliyorlar. Kolay programlanması, kolay kullanımı ve arıza anında manuel geçişe izin verebilmeleri nedeni ile tercih edilen Kartlı Giriş Sistemleri birçok kalabalık giriş çıkışların olduğu yerde kullanılabilir. Kartlı geçişlerin avantajı hızlıca geçişi sağlayabilme kapasiteleridir. Kart, sisteme tanıtılır tanıtılmaz sistem geçmeye izin verir. Kart iptal edildiğinde ise yine sisteme iptal edildiği bilgisi yazılım ile belirtilir. Kartı iptal edilenler geçiş yapamazlar. Kartını kaybedenler yeniden kart almak zorundadır. Esnek yönü ise, kart sahibi olmazsa bile başkalarının kartları kullanılarak geçilebilmesidir. Bu da kartlı geçiş sistemlerinin dezavantajıdır.

Kartlı Giriş Sistemleri fiyatları

Kartlı Giriş Sistemleri fiyatları konusunda farklı firmaların farklı ürünleri olması nedeni ile fiyatlar da değişiklik arz edebilir. Bu sistemleri talep eden kuruluşlar sadece ucuz kartlı giriş sistemleri değil aynı zamanda arıza vermeyen sağlam ve güvenilir sistemler isterler. İşte bu talebi karşılayabilecek az sayıda firmalardan biriyiz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!