Otomatik Turnike Cihazı

Bir çok kalabalık ve yoğun geçişin sağlandığı alanlarda, otomatik turnike cihazları kullanılmaktadır, özellikle metro sistemleri metrobüs istasyonları, gelişmiş ticaret merkezleri, üniversite kampüsleri spor tesisleri stadyumlar devlet ve özel kurumları endüstriyel alanlarda otomatik turnike sistemleri kullanılır. Ayrıca fabrikalar yemekhaneler ve daha birçok alanda otomatik turnike sistemleri kullanılarak giriş ve çıkışların emniyetli ve kontrollü bir şekilde olması sağlanıyor.

Yoğun Trafikte Sorunsuz Çalışma

İnsanların çok yoğun olarak geçtiği kalabalık yerlerde sorunsuz çalışan otomatik turnike cihaz sistemleri geçişleri elektronik sistemlerle kontrol altına alıyor. Uzun yıllar boyunca güven içinden rahatlıkla kullanabilen, montajı kolay parça sökme –takma işlemleri kolay ve bol yedek parça temini sağlanabilen geçiş sistemleri ihtiyacınızı karşılamaya hazırız. Yıllardır yüzlerce işletme için otomatik bariyer, otomatik turnike sistemleri ve elektronik güvenlik sistemleri hizmeti veren bir firma olarak güvenlik ihtiyacınızı sağlıyoruz. Son derece modern elektronik sistemlerle donatılan ve teknolojik ilerlemelere paralel olarak zenginleştirilen ek ekipmanlar, uzun yıllar paslanmadan kullanılabilen bariyer, turnike sistemlerine entegre edilerek beklentilerinizi fazlasıyla karşılıyor.

Spor tesisleri yemekhaneler, umumi tuvaletler, stadyumlarda konser alanlarında fabrikalarda kontrollü geçiş sistemleri kullanılmaktadır. Çok yoğun giriş ve çıkışların yapıldığı fakat bu giriş çıkışların denetim altına alınması gerektiği her alanda, bariyer –turnike sistemlerimizle size çözüm ortağı olmak isteriz. Bir telefonla bize ulaşabilir, işletmenizin ihtiyacı olan güvenlik önlemleri hakkında bilgi verebilirsiniz. Size en uygun turnike sistemini sağlayabiliriz. Hem de piyasadaki rakip firmalardan daha avantajlı fiyatlar sunabiliriz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!