Otomatik Turnike

Metro sistemleri metrobüs istasyonları ticaret merkezleri kampüsler stadyumlar devlet ve özel kurumları endüstriyel alanlar, Fabrikalar yemekhaneler ve daha birçok alanda otomatik turnike sistemleri kullanılarak geçişler kontrol altına alınabiliyor. Günde yüzlerce belki de binlerce kişinin giriş çıkış yaptığı alanlarda otomatik turnike sistemleri çok büyük kolaylıklar sağlıyor. Kullanıcılar için özel olarak oluşturulan kartları kullanarak insanlar turnike kapılardan kolay geçebilir, yetkisi olmayan kişiler ise bu kapılardan geçemez. Özellikle yemekhane kontrol sistemlerinde otomatik turnikeler büyük bir kolaylık ve zaman Kazancı sağlıyor.

Uzun yıllar boyunca güven içinden rahatlıkla kullanabileceğiniz otomatik turnike sistemleri ile elemanlarınızın iş verimini arttırabilir ve kazancınızı katlayabilirsiniz. Ayrıca otomatik turnike sistemleri, turnike önünde bekçi- personel gerektirmez. Bu da size ek bir kazanç sağlar. Otomatik turnikeler izin verilen kimselerin geçişine izin verirken; yetkisiz-izinsiz geçişleri önleyebilir. Böylece kötü sürprizlere engel olabilirsiniz.

Onaysız Geçişe İzin yok

Elemanlarımızın kendi yerine başkalarını girişten geçirmesine engel olabilirsiniz. Otomatik turnike sistemleri ile yüzlerce hatta binlerce elemanı kontrol altında tutmanız mümkündür. Bunun için kullanacağınız turnike tipleri bel tipi turnike, boy tipi turnikeler ya da otomatik turnikeler olabilir. Genelde stadyumlarda konser alanlarında fabrikalarda boy tipi turnikeler kullanılmaktadır. Çok yoğun giriş ve çıkışların yapıldığı denetim altına alınması gereken noktalarda ise bel tipi turnikeler kullanılmaktadır. İşletmenizin ihtiyacına göre, hangi tip turnike kullanılabileceğini belirlemek üzere, firmamızın teknik servis personellerinden yardım alabilirsiniz.

 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!