Otopark Bariyeri Fiyatları

Araçların giriş ve çıkış işlemlerini gerçekleştirdiği, duraklama yaptığı ve aynı zamanda da parkın söz konusu olduğu alanlarda Otopark bariyer sistemleri kullanımı yapılabilir. Firma otoparklarında gelen misafirler için ve ticaret amaçlı kullanılan park alanları için Otopark bariyer sistemleri vazgeçilmezdir. OGS ve HGS gibi otopark bariyerleri, fotosel ve ya antenlerle uzaktan ya da buton gibi apart yardımı ile kullanılır.

Kolay Takip

Otoparka giriş çıkış gerçekleştiren araç sayısı Otopark bariyer sistemleri ile şayet bir yaşam alanı ise kaç araç yeri olduğu ya da misafir araçlarının giriş ve çıkışlarının takibi kolaylıkla yapılabilir. OGS ve HGS ile kullanılan antenler otopark alanlarında yüksek verim sağlar. Bu cihazlarda bariyerlere tetik vermek özelliği ile birlikte çalışma sergilerler. Bu cihazlar yardımı ile alınan hgs etiketleri, bariyerin ana kartına sinyal gönderimi yaparak tanımlı bulunan etiket programından sorgulama yapar ve geçiş hakkı tanınmış olur. Briyer sistemlerinden antensiz olarak kullanılanlar fotosel alıcılar ile beraber çalışırlar. Araçların geçiş sağladıkları yerlerde takılan bu fotoseller aracılığı ile araç yaklaştığı zaman bariyer kolu havaya kalkar. Araç o bölümde bulunduğu süre boyunca ise kol havada kalmayı sürdürür. Aracın geçişinin ardından ise bariyer kolu tekrar otomatik şekilde aşağıya doğru iniş yapar.

Otopark Bariyeri Fiyatları

Otopark Bariyeri Fiyatları firmamız tarafından en uygun şekilde sağlanabilir. Ödeme kolaylığının yanı sıra en dayanıklı ve uzun ömürlü olan bu sistemlerin fiyatları hakkında bizden bilgi alabilirsiniz. Stand alone ve online şekilde otopark bariyer sistemleri çalışma sergileyerek programlar ile beraber çalışabilirler. Yazılım aracılığı ile onay verilmesinden sonra ise otoparka giriş yapılma yetkisi sunulan araçlar, bariyere sinyal gönderimi yaparak o aracın otoparka girebilme yetkisini tanımlar. Bariyerin üst bölmesinde yer alan kol uzunlukları isteğe göre 3-6 metre şeklinde yer alır. Ayrıca bariyerlerin üzerine flaşör takılarak da araçların geçişlerinde ışıklı uyarı almaları da sağlanır.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!