Otopark Bariyeri

Okul, plaza, hastane, kamu kurum ve kuruluşları, apartman, iş merkezleri, belediye, site girişleri olmak üzere pek çok noktada otopark girişlerine konumlandırılmış Otopark Bariyeri yer alır. Kapalı ike kollu olan Otopark Bariyeri araçlara geçiş hakkı tanımaz. Bariyere gelen aç komutası sonrasında kademli hız limitleri ile araçların geçmesine olanak tanır. Uzun kollu olan otopark bariyeri, 6-5 ya da 3 metre ara ölçülere sahiptir. Flaşör lamba otopark bariyer kolu hareket ettiğinde çalışarak ikaz verir. Kolun alt bölümünde araç var ise eğer emniyet fotoseli ile onun görmesi sağlanır. Bu sayede de kolun araç veya herhangi bir cismin üzerine kapatılmasının önüne geçer. Kontrollü biçimde otopark bariyeri şekilleri;

l Uzaktan kumandalı

l Aç-Kapa buton kontrollü

l OGS / HGS otopark etiketi ile çalışma gösteren

l Ücretli otopark bariyeri

şeklindedir. Talep doğrultusunda firmamızdan uygun otopark bariyerine sahip olabilirsiniz. Müşterilerimiz ithalatçı olmasının gücü ile zamanında ve hızlı teknik servis hizmeti ile satış sonrası destek vermektedir.

Otoparklarınız Daha Verimli Çalışacak

Otoparklara gerçekleşen giriş ve çıkışların devamlı olarak kontrol altından olmasını otopark bariyeri sağlar. OGS ve HGS olarak otopark bariyerleri kullanmak için ilk olarak otopark antenlerini otoparkın giriş ve çıkış bölgelerine monte etmek gereklidir. 50 metrelik alana kadar bu antenler, tanıma ve okuma işlemini yürütebilir. Araçlara yapılan plastik veya kağıt etiketler ile bu antenler okuma gerçekleştirebilir. Araçların camlarına kağıt etiket, plakalara ise plastik etiket yapıştırılır.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!