Tam Boy Turnike

İşyerleriniz, kalabalık işletmelerinizi mağazalarınız için kullanmayı düşündüğünüz en sağlam güvenlik sistemlerinden biri olan tam boy turnike sistemleri 180 derece dönebilen son derece estetik 4 kollu paslanmaz çelikten üretilen sistemlerdir. Bu sistemler genelde büyük mağazalar büyük alışveriş merkezlerinde gönül rahatlığıyla kullanılabilirler. Kontrollü geçişin istendiği her türlü noktalarda tam boy turnike sistemleri kullanılabilir. İstenirse bu sistemlere Işıklı ya da sesli alarm takılarak kolayca monte edilebilen ödüllerle Güvenlik maksimum düzeye çıkarılabilir.

Tam Boy Turnike Çok Amaçlı Kullanılabilir

Yine ek modüllerle tam boy tunikeler parmak izi okuyuculu veya kart okuyuculu ya da buton kontrollü olarak kullanılabilir. Opsiyonel olarak müşterinin isteğine bağlı şekilde her alanda güvenliği sağlayan tam boy turnike sistemleri uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılabilirler. Büyük mağazalarda çok fazla giriş çıkışlı olan alanlarda ve güvenlik denetiminin yapılması gerekli olan kalabalık alanlarda sirkülasyona çok uygun bir şekilde imal edilen, paslanmaz çelik kanatçıkları ile yüzde yüz güvenlik sağlayan tam boy turnike sistemleri firmamız tarafından Türkiye'nin dört bir köşesine satış ve montaj hizmeti ile sunulmaktadır.

İşyerleriniz ve İşletmeleriniz için Maksimum Güvenlik

Mağazalarınızda tam güvenliği sağlamak için firmamızla görüşmeden tam boy turnike satın almayınız. Sizlere en kaliteli ve yıllarca sorunsuz çalışacak ve çeşitli modüllerle desteklenebilen bu güvenlik sistemlerini en iyi fiyatlarla ve ödeme koşulları ile sunmaya hazırız.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!