Teletek Yangın Alarm Sistemleri

Teletek Yangın Alarm Sistemleri

Yangın alarm sistemleri söz konusu olduğunda birçok kaliteli ürünü siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunan firmamız 10 yılı aşkın süredir güvenlik sistemlerinin satış montaj ve teknik servis hizmetlerini bir arada yürütmektedir. İlimizde ve tüm ilçelerinde montaj hizmeti veren firmamız, toptan yangın alarm sistemleri satışını da gerçekleştirmektedir.

Teletek Yangın Alarm Sistemleri

Teletek sistemlerinde panel başına bin cihaz bağlanabilmekte, fonksiyonel olarak 32 panel desteği vardır. Observer adı verilen program kullanılmaktadır ve panelde oluşabilecek bir arızayı hemen belirleyebilir. Bu arızalar arasında batarya gücünün düşmesi, voltaj kayıpları örnek verilebilir. Panelin en iyi şekilde kontrolünü sağlar. En önemli fonksiyonlardan biri olarak, Observer programı algılayıcıların bulundukları mekanın resimlerini ve hatta projelerini import edebilmesidir. Hem sesli hem de ışıklı olarak yangın ve arıza durumlarını bildirir. Türkçe dil desteği de bulunan program, prosTE dosyalarını direkt olarak import ( içe aktarma) yapabilmektedir. Bu dosyalarda, cihaz adı zon adı, panel ismi ve IP adresi import edilebilmektedir. Basit kullanım ara yüzü çoklu dil desteği, şifre korumalı özelliği ile tam güvenlik sağlar.

Yangın Alarm Sistemleri 

Yangın alarm sistemleri farklı marka ve modellerde, farklı ihtiyaçları karşılayacak şekilde sipariş edilebilirler. Küçük ev ve işyerleri, büyük ölçekli iş yerleri kamu kurumları fabrikalar gibi alanları yangından korumak üzere tasarlanan bu sistemler, en uygun fiyatlarla firmamızdan temin edebilirsiniz.

 
 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!