Turnike Kapı Fiyatları

Turnike kapı fiyatları malzeme ve ek ekipmanlara göre değişebilir. Turnike kapıları toplu noktalarda, insan trafiğinin bol olduğu alanlarda daha yüksek güvenlik sağlamak ve yükleme riskini azaltmak için normal kapılar yerine kullanılırlar. Turnike kapılar döner kapı sistemlerine benzerler ancak hem geçiş kontrollüdür hem tek yönlü olarak ayarlanabilirler. Turnike kapıları müşteri tercihine göre, paslanmaz çelik kollardan ya da daha görsel olarak çekici cam panellerden yapılabilirler. İsteğe göre güvenlik turnikeleri, tek yönlü veya çift yönlü erişime izin verecek şekilde ayarlanabilir. Ayrıca, güvenliği ve kullanılabilirliği daha da artırmak için kart okuyucular gibi ek aksesuarlarla desteklenebilir.

Turnike kapı fiyatları firmadan firmaya ve üründen ürüne değişir, elektronik güvenlik sistemleri alanında firmamız uzun yıllardır satış ve montaj hizmeti vermektedir. En uygun fiyatlarla turnike kapı sistemleri ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Türkiye çapında satış ve montaj hizmeti veren firmamızın sunacağı en uygun fiyatlarla, işletmelerinizin güvenliğini maksimum düzeyde sağlayabilirsiniz.

Gelişmiş Turnike Sistemleri

Firmamızda parmak izi okuyucular, yüz tanıma sistemleri kart okuyucuları turnike kapı sistemleri otopark bariyer sistemleri, temel öğrenci takip programları, personel devam kontrol sistemleri, yurt öğrenci takip programları, yemekhane programları, cezaevi mahkum takip programları, okul kantinleri için programlar, umumi tuvaletler için geçiş sistemleri, çamaşırhaneler, kolej temel liseler, bütün kurum ve kuruluşlar için gerekli olabilecek geçiş kontrol sistemleri hizmetinizdedir. Bilgi almak ve en uygun fiyat seçeneklerinden yararlanmak için firmamızla iletişime geçin


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!