Turnike Sistemleri Fiyatları

Turnike sistemleri fiyatları firmamız tarafından en uygun şekilde siz değerli müşterilerimize yıllardan beri kaliteden ödün vermeden sunulmaktadır. Firmamızın kullanmış olduğu ürünler Avrupa standartlarında teknolojinin gelişmesine paralel olarak en üst düzey güvenlik ürünleri olup bütün sistemlerimiz başta turnike sistemleri fiyatları olarak uygun taksit seçenekleri ile sunulmaktadır. Teknik servis elemanlarımız yıllardır bu tür güvenlik sistemlerinin montajını hızlı ve başarılı bir şekilde yapmaktadırlar.

Firmamızın ücretsiz keşif ayrıcalığımdan istifade etmek, en uygun turnike sistemleri fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle irtibata geçin. Geniş bir müşteri yelpazesine hizmet veriyoruz. Tüm özel ve kamu kuruluşları, fabrikalar, atölyeler, işletmeler, yemekhaneler, toplu çalışma alanları, üniversiteler ve liselerde turnike sistemleri en gerekli sistemlerdir. Bu sistemlerin yıllarca sorunsuz çalışması birinci önceliğimizdir. Biz firma olarak en kaliteli turnike sistemlerini, en ucuz fiyatlarla sağlamayı amaç ediniyoruz.

Turnike Sistemleri ve Modelleri

İşletmelerin giriş bölümüne yerleştirilen kapı girişinde bulunan turnike sistemleri farklı modellerde sunulmaktadır, bu modeller arasında bel turnikesi engelli geçiş boy turnikesi hızlı geçiş turnikesi gibi farklı turnike sistemleri vardır. Dolayısıyla bu farklılığa göre fiyatlar da değişmektedir, turnikelerin üzerinde kullanılan pdks cihazlarının modelleri de fiyatı değiştirmektedir. Bütün turnike sistemlerinin kapı girişlerine yerleştirilmesi ve geçişin Sadece buradan sağlanmasının ayarlanması gerekir. Bunun için de işletmenizde bir ön keşif yapacak olan elemanlarımız turnikeyi nereye yerleştireceklerini belirledikten sonra size en uygun konumum belirlerler. Turnike sistemleri siz değerli müşterilerimizin isteğine göre parmak izi okuyucu yüz tanıma ya da kartlı geçiş sistemleri olarak farklı şekillerde monte edilebilir.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!