Yangın Alarmı

Yangın Alarmı

Yangın alarmı, yangının en az süre içinde algılanması ve bu kapsamda da hemen müdahaleye imkan tanıması açısından bir görev üstlenir. 2002 yılında gerçekleşen bir düzenleme ile kurulması zorunlu olan bir sistem haline gelmiştir. Bu sistem, ticari işletmelerin ürün ve mallarından, demirbaşlarından da önce insan hayatı gibi değeri ölçülmeyen bir şeyin korunması adına oldukça önemlidir. İşletme sahiplerinin yangın alarm sistemleri tercihlerinde bulunurken titiz davranmaları gereklidir.

Alev, ısı, duman varlığını detektör aracılı ile sezen yangın alarmı, insan hayatının korunması ile işletme bünyesinde olan bütün demirbaş ve ticari varlıkların en az hasarla yangını atlatmasını sağlamaktadır. Projeye ve kullanılan malzemeye göre yangın alarm sistemlerinin fiyatları değişiklik göstermektedir. yangın yönetmeliği itfaiye tarafından uyulması beklenilen kurallardır.

Canınız da Paranızda Bizim Güvencemizde 

Yaşanması muhtemel olan ev ve iş yerlerinde görülebilecek yangınlar, her an herkesin başına gelebilecek tatsız sağlık sorunlarını açığa çıkartan bir durumdur. Bunları kontrol altına almak sanıldığından da kolaydır. Hemen bizimle iletişime geçerek siz de kendiniz yangın alarmı sistemleri ile daha güvende hissedin.

Tecrübelerimiz doğrultusunda iş ve evlerinizde geliştirilen yangın alarm sistemleri ile tüm risklerden korunmanızı sağlıyoruz. Yoğun iş temposunda iken gerçekleşen küçük bir unutkanlık ve ya dikkatsizlik maddi zarara, dışarıdan gelebilecek bir tehdide, aniden gelişebilecek tıbbı sorunun can kaybına yol açmamasını isteyenler, akıllı güvenlik çözümleri arasında yer alan yangın alarm sistemlerinin kurmuş olduğu akıllı çözümleri ile buluşmanın tam zamanı.

 
 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!