Yangın Algılama ve İhbar Sistemleri

Yangın Algılama ve İhbar Sistemleri

Yangın, can ve mal kaybına yol açacak oldukça büyük çaplı bir felakettir, saniyeler içinde büyük alanlara yayılabilir. Yangın anında oluşabilecek paniği bastırmak çok zordur. Böyle bir anda, kontrolün insan faktöründen alınıp, güvenilir elektronik yangın ihbar ve söndürme sistemlerine bırakılması daha akıllıca olacaktır. Yangının yayıldığı hız düşünülürse ilk müdahalenin en kısa sürede yapılmasının önemi ortaya çıkacaktır. Yangın algılama ve ihbar sistemleri temel işlev olarak yangının kaynağını en kısa sürede bulmanıza yardımcı olur. Yangının kaynağını bulma süresi, dikkate alınmadan yapılacak projeler ya da algılama elemanlarının doğru seçilmemesi sistemin işlevini yerine getirmesine engel olur. Bununla birlikte algılayıcı tipi de ortam koşullarına uygun seçilmelidir. Yanlış alarmalar sistemin güvenilirliğine darbe vurabilir.

Bizi Arayın, Size En Uygun Yangın İhbar Sistemini Projelendirelim

Her ev iş yeri atölye fabrika ve büyük işletmelerde, farklı yangın ihbar sistemleri projeleri kullanılır. Bu işi profesyonel olarak yıllardır gerçekleştiriyoruz. Tam emniyet için firmamızla irtibata geçmeniz menfaatiniz gereğidir. Yapılacak tüm çalışmalarda mühendislerimiz başta olmak üzere teknikerlerimiz ve teknisyenlerimiz kısa sürede ihtiyacınız olan yangın algılama ve ihbar sistemleri konusunda size yardımcı olacaktır.

Yangın İhbar Proje Geliştirme

Koyulacak kontrol panelleri binanın büyüklüğü, algılama ve uyarı ekipmanı miktarına göre değişir. Doğru paneller ile yangın algılama ve ihbar sistemleri daha kaliteli çalışır. Sigara dumanı, buhar ve depolanan ürünleri birbirinden ayıracak gelişmiş sistemleri tercih edebilirsiniz. Kimyasal gazların yoğun olduğu alanlarda gaz algılayıcı sistemleri tercih edebilirsiniz. Yangın tehlikesinin olduğu her alanda çözüm ortağı olmak için yanınızdayız.

 
 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!