Güvenlik, Alarm, Kamera, Yangın ve geçiş kontrol sistemleri üzerine faaliyet gösteren firmamız, kablolu ve kablosuz hırsız alarm sistemleri konusunda dünyaca kabul görmüş markalar ile güvenlik sistemi çözümleri sunar.

Güvenlik, Alarm, Kamera, Yangın ve geçiş kontrol sistemleri üzerine faaliyet gösteren firmamız, kablolu ve kablosuz hırsız alarm sistemleri konusunda dünyaca kabul görmüş markalar ile güvenlik sistemi çözümleri sunar.


Biz Kimiz?

Mavi Alarm

Güvenlik, Kamera, alarm, yangın ve çeşitli geçiş kontrol sistemleri üzerine aktif faaliyet gösteren markamız kablolu ve kablosuz hırsız alarm sistemleri konusunda dünyaca kabul görmüş markalar ile güvenlik sistemleri çözümleri hizmetleri sunar.

Güvenlik kamera sistemlerimiz Full HD,HD çözünürlükleri ile Analog HD Kamera sistemlerimiz, IP Network Sistemlerimiz, Kablosuz, Mobil kamera sistemlerimiz ve araç takip sistemlerimiz ile daha güvenli ortam için sizlerin hizmetine sunuyoruz.

Kablolu ve kablosuz alarm sistemlerimiz soygun, gasp, haneye tecavüz, sağlık sorunu ve yangın gibi acil durumlarda başkalarının sizin imdadınıza kolaylıkla yetişmesini sağlayan sistemlerimizdir.

Konvansiyonel, adresli ve yangın söndürme sistemlerimiz oluşabilecek yangın başlangıcının ardından hızlı bir şekilde tespit edilip, söndürülmesi için yönlendirilebilecek mercilerin aktif şekilde yangını söndürme aşamasına kadar etkili çalışan bir sistemdir.

Geçiş kontrol sistemlerimiz, bir kişi yada gruba yönelik belli bir yerdeki girişleri kontrol altına almayı sağlayan aktif materyallerimizden meydana gelmektedir.

Güvenlik konusundaki sistemlerin birbirine entegre olarak, birbirine bağlı çalışarak meydana gelen sistemlerin bütünüdür. Böylece entegre sistemlerin çok daha fazla verimli sonuç verdiğini gözlemleyebilirsiniz.

Köprü ve otoyol geçiş sistemlerinde karşımıza çıkan Otomatik Geçiş Sistemleri ve Hızlı Geçiş Sistemlerinde belirli ödenmesi gerekmekte olan ücret ile karayollarında rahatlıkla geçiş yapılmasını sağlayan sistemlerdir.

Güvenlik sistemlerinin bir parçası olan araç altı izleme sistemleri, pek çok alanda etkin bir şekilde kullanılmaktadır. Güvenlik güçlerinin yanı sıra otopark, tesis ve site girişlerinde de karşımıza çıkmaktadır.

Mavi alarm olarak, projelendirme ve uygulama kapsamında her türlü teknik desteği tam donanımlı halde ve yılların getirdiği tecrübelerimize bağlı kalarak sizlere hizmet vermekteyiz. 2010 senesinde bu yana sürdürdüğümüz başarılı ve kusursuz faaliyetler ile size sağladığımız sorunsuz hizmetlerimiz ile çalışmalarımıza her zaman hedeflerimizi yüksekte tutarak devam etmekteyiz.