Araç Altı İzleme Sistemleri

Araç Altı İzleme Sistemleri

Suçlular, kalabalık hava limanlarında, büyük hacimli mekanlarda, büyük ölçekli faaliyetlerde ve diğer dış mekan kamu alanlarında bulunan araçları kötü amaçları için örneğin yasa dışı madde gizlemek veya kaçakçılığını yapmak için kullanabilirler. Bunun bir sonucu olarak, güncel güvenlik tesisatlarının çoğunluğunda artık araç şasisini görebilen video izleme sistemi de bulunmaktadır. Çeşitli durumlarda müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına firmamız teknoloji olarak Hikvision’un HikRobot Şirketi bağımsız olarak iki tür Araç Altı İzleme Sistemi (UVVS) biri sabit, biri taşınır olmak üzere geliştirmiş olup, bu sayede hareket eden bir aracın alt kısmının görüntüsü elde edilebildiğinden, son derece gelişmiş bir güvenlik sağlanır.

UVSS birkaç modülün bir araya gelmesiyle oluşur. Ayarlaması kolay olup profesyonel, sektörünün en gelişmiş özelliklerine sahip kamerasıyla yüksek çözünürlük lü görüntüleme imkanı sunar. Güvenlik personeli, araç plaka numarası veya günün hangi saati olduğundan yola çıkarak araçları kolaylıkla tespit edebilen bu güvenilir arama işlevinden oldukça memnun kalacaklardır.

Araç-altı sabit görüntüleme sistemi

Sabit UVSS modelinde zemin görüntüleme ve elektrikli kontrol kabini kısımları mevcuttur. Bu sistem, örneğin hapishane “tuzakları” veya interlock kapı sistemleri, sınır kontrol noktaları ve giriş gibi yerlerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu model son derece geniş bir saha açısı ve çok yüksek bir koruma düzeyi sunar.

ANPR kamera, gösterim ekipmanı ve yardımcı kontrol ekipmanından oluşan taşınır UVSS modeli, kamusal alanlar, otel girişleri ve diğer mekanlardaki kısa süreli araç gövdesi inceleme ihtiyaçları için tasarlanmıştır. Kullanımı esnek, taşıması ve entegrasyonu kolaydır.

Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!