Kamera Sistemleri

Kamera Sistemleri

Canlı izleme ve kayıt altına alınabilir yapısı ile kamera sistemleri önemli bir güvenlik tedbiri olarak bilinmektedir. Mekanınıza uygun özelliklerde kurulan kamera sistemleri ile güvenliğinizi artırmış olursunuz. İşletmelerde personellerin çalışma ortamlarını, depolarınızı, giriş – çıkış noktalarını, otopark alanlarını ve kayıt altına almak istediğiniz diğer alanları gündüz veya gece karanlık ortam dahi olsa kayıt altına alabilirsiniz. Sistemin internet üzerinden kontrol edilebilmesi sayesinde uzak bir noktadan canlı veya geçmişe dönük kayıtlara bakma avantajı sağlar. Dilerseniz bu kayıtları uzak bir noktaya yedekleme yapabilirsiniz.

Her sistemde olduğu gibi kamera sistemlerinde farklı çalışma platformları mevcuttur. CCTV kamera sistemleri Analog ve IP tabanlı olmak üzere iki farklı teknolojide üretilirler.

Analog sistemler video görüntü kablosu üzerinden sinyal ileten sistemler olup, IP tabanlı kameralar ise Network kabloları üzerinden iletişim sağlar. Analog sistemler IP sistemlere göre geride kalmış bir teknoloji olup, küçük ve orta büyüklükte projelerde kullanılabilir. IP sistemler dijital bir yapıya sahip olup, 4K çözünürlüklerde görüntü elde edebilen kameralardan 256 kanal kayıt kapasitesi bulunan kaydedici cihazlara kadar çok geniş bir kitleye hitap eder. IP sistemler network protokolü ile haberleşmesi sayesinde kablosuz aktarıcılar ile kablosuz kameralar kullanılabilir.

Mekanınız için en uygun kamera sistemleri ürünlerini profesyonel olarak tasarlıyor ve uyguluyoruz. Kamera her ortamda çalışabilir fakat MaviAlarm olarak mekanınız için en uygun kamera seçimi ile ekonomik maliyetlerde profesyonel çözümler üretiyoruz.

Analog, IP, Kablosuz ve Mobil kamera çözümleri ile alakalı detaylı bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!