Kişi Sayma Sistemleri

Kişi Sayma Sistemleri

Kişi Sayma Sistemleri

 En son görüntü işleme teknolojileri kullanılıp arzu edilen her nokta için geçen insanları saya ve en ince detayına kadar sayma raporları adresinize iletilmiş olur. Mağazalarda, alışveriş merkezlerinde ve her türlü özel, kamu alanında yüzde 95 ve üzerinde doğruluk payı ile dünyanın her yerinden erişim imkanı olan sayma raporları ile beraber eksiksiz ve etkili olarak, faydalı bir çözüm sunulmaktadır.

 Kişi sayma sistemleri, IP kameralar bir sensör olarak kullanılmakta ve piyasada yer alan insan sayma sistemleri arasında karşımıza çıkmaktadır. Tek bir bilgiyasar üzerinden toplamda 32 noktaya erişilmekte, kameradan gelen görüntüler analiz edilip yüzde 95'in

üzerindeki bir doğruluk oranı ile insan sayma ve raporlama işlemi gerçekleşmektedir.

 Son teknoloji kullanılıp, yapay eka ve yapay görme algoritmaları ile beraber kalabalık olan giriş ve çıkışların olduğu anlar ile gölgeli ortamlarda bile herhangi bir performans kaybı yaşanmadan başaı ile çalışma ortamı olabilir. Birbirlerine sarılarak geçmekte olan kişiler, aynı anda farklı yönlerden geçmekte olan kişiler de en iyi şekilde ayırt edilir.

 Giriş genişliğinden bağımsız bir şekilde faaliyet gösterebilmektedir. Eknek bir altyapı ile aynı anda birden fazla kamera üzerinden alınmış olan görüntüler birleştirilir ve oluşan panaromik görüntü üzerinden yapılan tamamen tükçe arabirimi ve raporlama ile beraber sayfaları ve kullanıcının ihtiyacına göre modifiyesi imkanı olan esnek altyapıla ile piyasa üzerinde yer alan performans/maliyet oranı oldukça yüksek olan çözümlerdir.

 Kişi Sayma Sistemleri Faydaları Nelerdir?

 İşletmenin çok ya da az ziyaret aldığı zamand dilimi

 Farklı yerler ve zamanlardaki insan sayma sonuçlarını kıyaslama

 Vitrin tasarımı , dekorasyon farklılıkları ve kampanyaların ziyaretçi miktarına etkisini bakma

 Yöneticilere sağladığı değerli bilgi ve faydaları ile işletmenin karlılığını ile P oranında arttırır.

 Tek bir merkezden üzerinden farklı yerdeki insan sayma raporlarını elde etme

 Kişi Sayma Sistemleri Özellikleri Nelerdir?

 Kullanıcı adı ve şifre yardımıyla dünyanın neresinde olursan ol sonuçlarına ulaşma

 İç ve dış mekanlarda başarıyla çalışma

Kullanımı kolay Türkçe arabirim

yüzde 99 a varan doğruluk oranı

 Çift yönlü sayma

 Excele tek tıkla veri aktarma

 Online teknik destek

 Neden Kişi Sayma Sistemleri?

 Minimum yüzde 95 maksimum ise yüzde 97 başarı oranları ile çift yönde insan sayımı

 Savunma Sanayi projeleri ile kullanılmakta olan gelişmiş görüntü-video işleme özelliklerine sahip özel uyarlamalar ile beraber oldukça yüksek teknolojili insan sayma sistemleri

 Gruplar halinde geçmekte olan kişileri, aynı ayna ve farklı yönlerde geçmekte olan kişileri ayırt etme ve hatasız bir biçimde sayma

 Her müşteriye özel olarak tasarım ve raporlama ara birimleri

 Piyasa üzerindeki en iyi fiyat ve performans kalitesi

 İç ve Dış Ortam, Her türlü ışık ve hava koşullarına uygun olarak performans kaybına uğratmadan kişi sayımı

 Sizde mekanınız ya da bir projeniz için en uygun kişi sayma sistemini arıyorsanız, sizin için en profesyonel olarak tasarlamakta ve uygulamaktayız. Alarm sistemi her yerden alınabilir fakat Mavi güvenlik sistemleri olarak mekanınıza en uygun ve en ekonomik alarm seçimi ile beraber uzman çözümler üretmekteyiz.

 Güvenlik sektöründe deneyim ve tecrübelerimize dayanarak Mavi güvenlik firması olarak sizlere en iyi çözümleri sunmaktayız. Güvenlik risklerinin farklı bir hal almasına karşı paralel bir şekilde gelişim gösteren yeni güvenlik teknolojileri, müşterilerin her riski için tedbir almasını sağlar. Bu kapsamda sizlere kablolu ve kablosuz entegre güvenlik sistemleri çözümleri de sunmaktayız.

 İnsan Trafiği Takibi

 İnsan sayma sistemleri parekendecilik üstünde insan trafiği izleme amaçlı olarak oldukça yaygın bir şekilde tercih edilmektedir.

 Alışveriş merkezlerinde, her türlü mağza ve market üzerinde en yoğun insan akışının bulunduğu noktalarda insanları en çok zaman geçirdiği alanları belirleme konusunda verilere göre servis reklam ve yönetim olarak planlama yapılmasında insan sayma sistemleri oldukça büyük yardımı dokunur.

Gönderiyi Paylaş!