Kişi Sayma Sistemleri

Kişi Sayma Sistemleri

 

Cadde üzeri veya AVM tarzı işletmeleriniz de günlük kişi bazlı ne kadar ziyaretçi tarafından ziyaret edildiğini kişi sayma sistemi ile %96 başarı oranı ile raporlayıp, günlük, haftalık ve aylık olarak alacağınız raporlarda işletmenizin hangi günler yoğun olduğu bilgisine sahip olursunuz. Buna göre aksiyon almanız daha kolay olur ve yoğunluğun yaşandığı günlerde hizmetin eksik olmaması adına hizmet takviyesi yapabilirsiniz.

Kurumsal anlamda her şubenin kendi bölgesinde değişken olan yoğunluk zamanları vardır ve bunu kişi sayma sistemi ile yüksek bir yatırım yapmadan sağlayabilirsiniz. Teknolojik ürünler ve analitik yazılımlar ile her zaman doğru bilgiye ulaşırsınız.

İşletmenizde ekstra kamera sistemi kurulum maliyeti olmadan bulut ortamında sunduğumuz çözümler ile herhangi bir kaydedici cihaza ihtiyaç duymadığınız gibi Haikon marka kameralar ile tam entegre olarak çalışır. Kişi sayma sistemimizde kamera başına lisanslama yapıldığından hali hazırda bir plugin yüklenebilir bir kameranız var ise sadece lisanslama ile sistem çalışabilir.

Bulut üzerinden sunduğumuz bu hizmetlerin tamamı ücretsiz olup, yıllık yenileme ücreti adı altında herhangi bir güncelleme bedeli istenmemektedir. Firmanıza özel Cloud yönetim paneli ile tüm raporlara dilediğiniz yerden erişim sağlayabilirsiniz.

İşletmenizde kişi sayma sistemleri ile içeride oluşan trafiği raporlayabilmek kıymetli bir bilgi olup, Bu hizmeti ekonomik fiyatlara satın alabilmeniz için lütfen bizimle iletişime geçin.

Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!