Konvansiyonel Yangın Alarm Sistemi

Konvansiyonel Yangın Alarm Sistemi

Kovansiyonel Yangın Alarm Sistemleri

Kurum veya kuruluşların yangından kaynaklanacak bir afetten doğacak zararları iyi hesap ederek, olası yangınları zamanında haber edecek sistemlere olan ihtiyacı anlamaları gerekmektedir. Konvansiyonel yangın alarm sistemleri düşük maliyetli olup, evlerde, küçük ve orta büyüklükte işletmelerde kullanılabilir. Sistemde bulunan dedektörlerin bölge olarak numaralandırılması yapıldığından noktasal alarm durumu bilgisine ulaşamayız. Bu sistemlerde dedektör adedi az olan yerlerde kullanımı önerilir.

2002 yılında yangın yönetmeliğindeki düzenlemelerin ardından her ölçekten ticari işletme ve kurum için zorunluluk haline gelen yangın söndürme sistemleri, can ve mal kaybıyla sonuçlanacak telafisi olmayan risklerden korunma sağladığından iyi hesap ederek, karar verilmesi gereken entegrasyon sistemleridir. Muhtemel yangınları zamanında haber edecek konvansiyonel yangın alarm sistemleri ihtiyacına olan ihtiyaçların tamamına profesyonel çözümler sunan Mavi Alarm, 20 senelik deneyimiyle her ölçekten işletmeye güvenilir ve bütçesi için en avantajlı çözümleri sunmaktadır.

Düşük maliyetli oldukları için işletmelere ekonomik anlamda büyük avantaj sunan konvansiyonel yangın alarm sistemleri bu özellikleri sayesinde ticari işletmelerin yanı sıra evlerde de kullanılır. Küçük ve orta büyüklükte işletmelerin yangın risklerini asgariye indirgemesi, can ve mal kayıplarını önlemesi ve yasal yükümlülüklerini ekonomik şekilde yerine getirmesi için tercih edebileceği en avantajlı yangın alarm sistemlerindendir. Yangın söndürme sisteminde kullanılan dedektörlerin bölge olarak numaralandırılması yapıldığı için noktasal alarm durumu bilgisine ulaşılmaz, Bu sebepten ötürü konvansiyonel yangın alarm sistemleri dedektör adedinin az sayıda olduğu yerlerde kullanım için uygundur.

Can ve mal kaybına neden olacak yangın risklerinin, işletmenin risk grubuna göre tespit edilmesi ve gereken önlemlerin en güvenilir yöntemlerle ve son teknolojiyle alınması konusunda sizlere danışmanlık veren firmamız projelendirme aşamasından başlayarak yerinde uygulamaya kadar her aşamada yanınızda. Mavi Alarm olarak uzun yılların deneyimiyle sizlere hizmet veriyor, yangın alarm sistemleriyle ilgili yeni teknolojileri yakından takip ediyor ve bu teknolojilerden en ekonomik şekilde yararlanmanız için yatırımlarımıza aralıksız devam ediyoruz.

Konvansiyonel yangın alarm sistemleri sayesinde küçük ve orta ölçekli her tür ticari işletmenin yangın riskinden korunması ve güvenilir bir şekilde yangın felaketinden kaynaklanacak maddi, manevi ve can kayıpları yaşamadan ticari faaliyetlerini sürdürmesi sağlanabilir. Firmamız ihtiyaçlarınıza en uygun yangın söndürme sistemini belirlemenin yanı sıra uygulama öncesinde projelendirmeyi deneyimli ekibiyle kısa sürede ve kusursuz şekilde gerçekleştirir, kurulum aşamasında görev alan profesyonel ekibiyle sistemin entegrasyonunu kusursuz işlev gösterecek şekilde yapar. Konvansiyonel yangın alarm sistemleri ve diğer hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgi için iletişime geçmeniz yeterli.

Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!