Mobil Kamera Sistemleri

Mobil Kamera Sistemleri

 

Otobüs, minibüs, kamyon, kişisel aracınız veya şirkette kullanılan araçların anlık haritadan yerlerinin takibi veya araç içerisine konumlandırılan kameralardan görüntü izleme gibi taleplerde mobil çözümler tercih edilebilir. Mobil kamera sistemleri(Araç Kameraları)endüstriyel yapıda olup, hareket halinde olan araçlarda ve titreşimli ortamlarda çalışabilir yapıya sahiptir. Mobil operatörlerden alınan data hatları ile anlık veri transferini yapan bu sistemler araçların kara kutusu olarak bilinir.

Bireysel aracınız veya şirketinizin araçlarının anlık takibi için tercih edebileceğiniz en avantajlı ve pratik mobil kamera sistemleri için modern teknolojiyi kullanan Mavi Alarm, bu güvenlik ihtiyaçlarına akılcı çözümler sunan sistemlere en cazip fiyatlarla sahip olma fırsatı sunuyor. Otobüs, minibüs, kamyon, bireysel aracınız ya da şirket araçlarının haritadan yerlerini anlık olarak takip etmenizi sağlayan mobil kamera sistemi ayrıca araç içinden eşzamanlı görüntü takibi imkânı da sunar. Araçların içine yerleştirilen mobil kameralar sayesinde bireysel veya ticari araçlarınızdan iç görüntü alabilir ve farklı açılarla aracın içini canlı olarak izleyebilirsiniz.

Araç içine yerleştirilen kameralardan eşzamanlı görüntü izleme, şirket araçlarının harita üzerinden anlık konum takibinin yapılması gibi ihtiyaçlarda kullanılan mobil kamera sistemleri endüstriyel tasarımlı donanımlar olduğu için uzun ömürlüdür. Araç kameralı darbelere ve yol esnasında oluşan sarsıntıdan etkilenmeden uzun süreli kullanım imkânı sunar ve ayrıca titreşimden etkilenmeden istenen kalitede görüntü aktarımı yapabilecek teknolojiye sahiptir. Aracın hareketi esnasında oluşan titreşimden etkilenmeden beklentileri karşılayacak kalitede görüntü aktararak çalışabilen bu araç kameraları, GSM şirketlerinden alınan veri hatları sayesinde anlık görüntü aktarımı yapma kolaylığı sunar.

Her ortamda çalışabilen, uzun ömürlü ve görüntü kalitesiyle beklentilere fazlasıyla yanıt verecek teknolojiye sahip mobil kamera sistemleri ile anlık veri aktarımı ve yol verisinin kaydedilmesi için ideal tercihtir. Uçakların kara kutusu gibi bireysel ve ticari araçlarınızın yolculuk verilerinin kaydedilmesini sağlayan mobil kamera sistemi sayesinde hareket halindeki istediğiniz herhangi şirket aracınızdan eşzamanlı görüntü alabilirsiniz. Mobil hat operatörlerin veri hatlarını kullanarak anlık veri transferi yapabilen bu sistemler sayesinde aracınızın konumunu da kesin olarak tespit edebilirsiniz.

Araç içerisinde birkaç farklı noktaya entegre edilen kameralar sayesinde dilenen açıdan görüntü alma olanağı sağlayan mobil kamera sistemleri dilerseniz kendi aracınız dilerseniz şirketinizin filosu olsun, arzu ettiğiniz zamanda aracın konumunu belirlemenizi ve araç içinden görüntü alarak yolculuğu takip etmenizi sağlar. Böylelikle aracın sürücüsünden ve yol durumundan emin olabilir, yaşanacak herhangi bir problemde suçun kimde olduğunu net olarak belirleyebilir ve dilediğinizde araç içinden anlık görüntü alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!