Turnike Sistemleri

Turnike Sistemleri

Turnike Sistemleri

 Mavi Alarm, turnike sistemleri için sizlere kolaylıklar sağlayan bir alt yapı hizmeti sunmaktadır. Dünyanın bir çok yerinde görebileceğiniz turnike sistemleri oldukça işlevsel olarak faaliyet göstermeye devam ediyor. Bu sistemlerden yararlanmak için Mavi Alarm sitesine giriş yapmanız ve bu şekilde hizmetten yararlanmanız gerekmektedir. Aynı zamanda ücretsiz keşif hizmetinde de yararlanmanız mümkün olacaktır.

 Turnike sistemleri hakkında detaylı bilgi almak için Mavi Alarm sitesine giriş yapabilirsiniz. Aynı zamanda size sunulan seçenekleri değerlendirmeniz halinde doğru sistemi kabul etmeniz mümkün olacaktır. Metro, tren, metrobüs istasyonları, ticaret merkezleri, stadyumlar, okullar aklına gelebilecek bir çok lokasyonda turnike kullanımı aktif olarak devam ediyor. Siz de bu şekilde bu hizmetten yararlanmak için doğru şirket ile çalışmalısınız.

 

 En İyi Turnike Sistemleri

 Turnike devlet ve özel sektörde kullanılan bir güvenlik sistemidir. Toplu taşıma araçlarında da görmenizin mümkün olduğu turnike sistemleri son zamanlarda bir çok iş yerinde kullanıma açılmıştır. Bel tipi turnike genel olarak giriş çıkışların daha fazla yapıldığı yerlerde, denetimi kolaylaştırmak adına tercih edilir. Yemekhaneler ve taşıma araçlarında bu tip turnike kullanımı yaygındır. Boy tipi turnike ise, konser, stadyum ve devlet kurumlarında tek seferde bir kişinin geçiş hakkı olan güvenliğin oldukça yoğun olması gerekildiği düşünülen yerlerdedir. Aynı zamanda uzaktan kumandalı da olmaktadır.

 Özel % Hidden Gate tipi turnike genel olarak plaza, genel müdürlük, iş yerleri gibi çok şık görünüme sahip olan yerlerde tercih edilir. Bu nedenle bunların ücretleri biraz daha fazla olmaktadır. Aynı zamanda metrolarda da son zamanlarda tercih edilir. Hızlı geçişler sağlanan bu sistem için telefon numaramızdan bizi arayarak sipariş vermeniz mümkündür. Aynı zamanda vip ve engelli geçiş sistemleri de tek kolludur ve kolay geçişe imkan tanır. Sessiz ve ergonomik yapıda olan turnikeler ile başarılı bir şekilde geçiş sağlamanız mümkün olur.

 Turnike sistemleri bunlarla sınırlı değildir. Mavi Alarm internet sitesine giriş yapmanız halinde bu konuda detaylı bilgi sahibi olmanız mümkün olur. Aynı zamanda canlı destek üzerinden bizimle iletişime geçme şansına da sahipsiniz. Kısa süre içinde bizimle iletişime geçerek sizlere doğru projeler hazırlamamız için ilk adımı atabilirsiniz. Turnike sistemleri son derece önemlidir. Bu nedenle doğru tercih yaparak önemli adımlar atılır.

 

 Türkiye’de Kullanılan Turnike Sistemleri

 Türkiye’de çok sık kullanılmasa da yüz tanıma turnike sistemleri dünya çapında yaygındır ve bizimle irtibata geçerek sahip olmanız mümkündür. Firma ihtiyacı doğrultusunda bu sisteme sahip olmanız mümkündür. Aynı zamanda kaliteli ve güvenilir hizmetlerden yararlanmak adına, alarm ve güvenlik sistemleri için bizimle irtibata geçmeniz mümkündür. Kısa süre içinde sizlere dönüş yaparak doğru seçenekleri sizlere aktaracağız.

 Bir çok Turnike modeli, sizler için beklemektedir. Sitemize giriş yaparak turnike modelleri hakkında bilgi sahibi olabilir, bizimle iletişime geçerek sizlere yardımcı olmamız için önemli bir adım atabilirsiniz. Profesyonel bir çalışma ve bir çok ürün hizmeti ile sizlere kaliteli ve güvenilir bir şekilde yardımcı oluyoruz. Telefonlarımızdan bizi aramanız ve bu şekilde hizmet almanız mümkündür. Sizlere kısa süre içinde dönüş yaparız.

 Mavi Alarm, profesyonel çalışma kadrosu ve hizmet ekibi ile faaliyetlerine devam ediyor. Site üzerinden hizmet verdiğimiz gibi kaliteli ve güvenilir bir şekilde projelendirmenizi de yapıyoruz. Bunun için bizi aramanız ve randevu almanız gerekiyor. Sizlere kısa süre içinde dönüş yaparak doğru bir şekilde işlemlerinizi devam ettiriyoruz. Aynı zamanda whatsap üzerinden de bizimle iletişime geçme şansına sahip olabilirsiniz.

Güvenlik sektöründe deneyim ve tecrübelerimize dayanarak Mavi Alarm firması olarak sizlere en iyi çözümleri sunmaktayız. Güvenlik risklerinin farklı bir hal almasına karşı paralel bir şekilde gelişim gösteren yeni güvenlik teknolojileri, müşterilerin her riski için tedbir almasını sağlar. Bu kapsamda sizlere kablolu ve kablosuz entegre güvenlik sistemleri çözümleri de sunmaktayız.

Gönderiyi Paylaş!