Yangın Söndürme Sistemleri | Sulu | Köpüklü | Gazlı

Yangın Söndürme Sistemleri | Sulu | Köpüklü | Gazlı

Ticari işletme ve kurumları için 2002 yılında gerçekleştirilen yönetmelik değişikliklerinin ardından bir yasal zorunluluk haline dönüşen yangın söndürme sistemleri konusunda sizlere en güvenilir çözümleri sunan Mavi Alarm, her ölçekten ve sektörden işletmeye cazip fiyatlarla yangın söndürme sistemi sahibi olma avantajı sunuyor. Sektörün her zaman en avantajlı fiyatlarına sahip olan firmamız uzmanlığıyla işletmenin risk grubuna göre risk ölçeğini asgari seviyeye indirecek, can ve mal kaybıyla sonuçlanabilecek yangın risklerinden korunmanızı sağlayacak yangın söndürme sistemi seçiminden kurulumuna kadar her aşamada yanınızda. Yönetmeliğe uygun hidrofor tahrikli, itfaiye kat su alma ağzı, yangın dolabı, sprinker nozülü ve hidrant sistem ekipmanlı yangın söndürme tesisatı ihtiyaçlarınızın projelendirmesi ve yerinde kurulumu için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Profesyonel ekibimiz projelendirme aşamasından başlayarak işletmelerin risk grubuna uygun ve ihtiyaçları için en güvenilir çözümü sunan yangın söndürme sistemlerinin kurulumunu gerçekleştirir. Gazlı yangın söndürme sistemlerinin yanı sıra her ölçekten işletmenin üretim yöntemine göre değişen ihtiyaçlarına göre köpüklü yangın söndürme sistemi uygulamalarına da imza atıyor, tüm bu üst düzey güvenlik vaat eden yangın söndürme sistemlerine ekonomik anlamda en avantajlı şekilde sahip olma imkânı sunmaktayız.

Alev kesme prensibiyle yangına anında müdahale eden, su ve diğer sıvı kimyasallar yerine ortamdaki gaz yoğunluğunun değişmesini sağlayarak alevlerin sönmesini sağlayan gazlı yangın söndürme sistemleri firmamızın tecrübeli, profesyonel ekibi tarafından projelendirilir ve yerinde uygulama hizmetlerinde de kusursuz işçilikle kurulum asgari sürede tamamlanır. Yangın söndürme sistemleri konusunda işletme ve kurumların üretim şartları, risk grubu ve ölçeğine göre köpüklü yangın söndürme sistemlerinden gazlı sistemlere kadar her çeşit sistemin seçimi ve uygulanması konusunda profesyonel ekibimize güvenebilirsiniz.

Bütçe dostu fiyatlarla sizlere yangın risklerini asgariye indirgeme imkânı sunmanın yanı sıra can ve mal kaybıyla sonuçlanabilecek yangın risklerinden korunmanızı sağlayan, güvenilir yangın söndürme sistemlerinin entegrasyonunu yapan Mavi Alarm teknik yeterliliği ve uzmanlığıyla her ölçekten ihtiyaca çözüm sunabilecek yeterliliğe sahiptir. 20 yıla yaklaşan sektör deneyimimizle yangın söndürme teknolojileri konusunda en güvenilir çözümleri sunuyor, kurumların ve her ölçekten ticari işletmenin bu sistemlere bütçe için en avantajlı şekilde sahip olması için çalışıyoruz.

Sulu Söndürme Sistemleri

Yangın yönetmeliğine uygun hidrofor tahrikli, itfaiye kat su alma ağzı, yangın dolabı, sprinkler nozülü ve hidrant sistem ekipmanlı yangın söndürme tesisatı projelendirme ve yerinde uygulama hizmetleri ile profesyonel çözümler.

Köpüklü Yangın Söndürme Sistemleri

Yangın yönetmeliğine uygun hidrofor tahrikli, optimum su köpük karışımlı, özel imalat köpük nozülü sayesinde yangın söndürme projelendirme ve yerinde uygulama hizmetleri ile profesyonel çözüm.

Gazlı Yangın Söndürme Sistemleri

Yangın yönetmeliğine uygun su ve köpük dışında sondürme gazlarının ortama verilerek alev kesme prensibi ile çalışan yangın söndürme projelendirme ve yerinde uygulama hizmetleri ile profesyonel çözüm.

Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!