Kamera Sistemleri

Mavi Alarm Slider Arka Plan Resim Mavi

KAMERA SİSTEMLERİ

Kamera Sistemleri

Güvenlik sistemleri içerisinde kamera teknolojilerinin evlerde, iş yerlerinde, kurum ve kuruluşlarda gerekli bir güvenlik önlemidir. Kurum içerisinde veya dışarısında meydana gelebilecek muhtemel olayları önlemeye yönelik caydırıcı tedbirler bakımından güvenlik kamera sistemleri maksimum fayda sağlamaktadır. Mavi Alarm olarak, kurum ve kuruluşların ihtiyaç duydukları kamera sistemleri teknolojilerinin sağlanmasında rol almaktayız. AVM, hastane veya kamu kurumlarında iç ve dış güvenliği temin edecek güvenlik sistemleri projelendirme, tasarım ve uygulamaya dair çalışmalar uzman ekibimiz tarafından neticelendirilerek, optimum fayda sağlaması için gereken projelendirme yapılır.

Güvenlik kamerası, uygulama yapılacak merkezin ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde seçilmesi, muhtemel risklerin en fazla gerçekleşebileceği noktaların belirlenmesi ve kamera sistemlerinin analizler çerçevesinde yapılacak değerlendirme sonrasında yerleştirilmesi sağlanmaktadır. Böylece kamera sistemlerinden elde edilecek verim daha fazla gerçekleşmektedir. Kamera güvenlik düzeyinizin önemli bir parçası olup, ev ve iş yerlerinde kullanabileceğiniz güvenlik kamerası ürünlerinden HD den 4K çözünürlüklerde görüntü elde edebilirsiniz.

Kamera güvenlik sistemleri uygulamalarında profesyonel sistemler ile çözümler üretiyoruz ve mekanınıza uygun ürün seçimleri ile optimum fayda sağlayacak şekilde projelendirme yapıyoruz.

GÜVENLİK KAMERASI ve SİSTEMLERİ

Analog Kamera Sistemleri

HD ve Full HD KAMERA SİSTEMLERİ

Analog HD güvenlik kamera sistemleri, kameraların megapiksel çözünürlük ile çalışmasına olanak veren güvenlik kamera sistemidir. Bu sayede kamerada net görüntü ve ileri düzey yakınlaştırma(zoom) yapma özellikleri geliştirilmiştir. Bu sistemler HD(720p), Full HD(1080p) ve 4K(2160p) çözünürlüklere kadar kamera desteği sağlamaktadır. Ayrıca analog sistemde gizli kamera adı verilen duman veya hareket dedektörü görünümünde kameralarda mevcuttur.

IP Kamera Sistemleri

İP KAMERA SİSTEMLERİ

İp network kamera sistemleri, internet network altyapısında çalışırlar ve  kameradan elde edilen görüntüleri istediğiniz yerden uzaktan erişim imkanı sunar. Dijital olarak çalışan ileri düzey kamera sistemidir ve analog kamera sistemlerine göre daha yüksek çözünürlükte görüntüler elde edilebilir. İP kamera sistemi network altyapısını kullandığından analog sistemlerden daha çok bant genişliğine ihtiyaç duyar. Verimli bir sistem tasarlamak için network tecrübesi ve alt yapı tecrübesine sahip olmak gerekir.

Kablosuz Kamera Sistemleri

KABLOSUZ KAMERA SİSTEMLERİ

Kablosuz kamera sistemleri, kablo kullanılmadan kameraların aynı ağda birbirleri ile kablosuz haberleşen aktarıcılar ile çalışan güvenlik kamera sistemidir. Analog veya IP kamera sistemlerinde bağlantı kablo ile yapılarak görüntü sisteme aktarılır. Bu sistemlerde kameradan gelen görüntü Wi-Fi, 3G, 4G veya 4,5G internet bağlantıları ile görüntü aktarılarak çalışır. İç ve dış ortama uygun çözümleri bulunan bu sistemlerin kötü hava koşullarında 7/24 çalışabilir.

MOBİL KAMERA SİSTEMLERİ

Mobil kamera sistemleri diğer adı araç kamera sistemleri olarak da bilinmektedir. Mobil kamera sistemleri aracınızın trafik anında yol takibi yaparak kayıt alır. Bu sayede trafikte kaza yapsanız dahi aracınızda bulunan mobil kamera sistemi sayesinde kazada suç kimin olduğuna dair kanıtı elde etmiş olursunuz. Ayrıca dışarıdan aracınıza zarar vermeye çalışan veya aracınıza hırsızlık yapmaya çalışan kişileri tespit etme şansıda yaratır. Bu sistemler aracı park etme konusunda yardımcı kameralar olarakda kullanılır.

Doğru çözümler için doğru adres!

Mavi Alarm firması, güvenlik sektörü içerisindeki deneyim ve tecrübelerine istinaden müşterilerine en iyi çözümleri sunmaktadır. Güvenlik risklerinin değişmesine paralel olarak geliştirilen yeni kamera güvenlik teknolojileri, müşterilerin her türlü riske karşı tedbirli olmasını sağlamaktadır. Bu kapsamda kablosuz kamera sistemi teknolojileri ve entegre çözümlerle kurumların daha nitelikli korunmasının önü açılabilmektedir.
IP kamera sistemi teknolojisi, gelişmiş izleme merkezleri ağının kurulması, yüksek çözünürlük, gece görüşlü kamera gibi bir çok özellikleri ve daha birçok teknolojik imkanlarla korunması arzu edilen noktalardaki her kare net bir şekilde değerlendirilebilmektedir.

Neden Mavialarm şirketi?

Tecrübeli ve deneyimli ekibiyle beraber yüzlerce müşteriye hizmet sunmuş olan şirketimiz, yeni kamera güvenlik risklerinin tanımlanması, çözümüne dair geliştirilen yeni kamera sistemleri teknolojileri veya daha farklı güvenlik sistemlerinin tedarik edilerek, müşterilere sunulmasını sağlamaktadır. Böylece güvenliğe dair alınacak tedbirlerin işlevselliği, kalitesi ve niteliği yeni güvenlik risklerini de önleyici seviyede olmaktadır.
Mavialarm, kamera güvenlik önlemlerine dair gelişim gösteren çağdaş teknolojik ekipmanların tedariki, müşteriye tanıtılması ve uygulanması kapsamında yaptığı çalışmaları uzman ve eğitimli kadrolarıyla gerçekleştirmektedir. Satış öncesinde ve sonrasında müşterilere yönelik samimi tutum, kaliteli hizmet anlayışı ve maksimum verim sunmak için girişilen çabayla memnuniyet sağlamaktadır.
Bu kapsamda şirketimiz, kamera güvenlik sistemleri çözümlerini ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde yapmaktadır. Düşük maliyetlerle verimli kamera güvenlik ekipmanlarına sahip olabilmek için Mavialarm şirketi hizmetinden faydalanabilirsiniz.