Kamera ile güvenlik tedbiri, gözetimli kontrol ve ortam kaydı alabileceğiniz sistemler ile internetin bulunduğu her ortamdan mekanınıza canlı olarak erişim sağlar. Bu sayede mekanınız 7/24 kayıt altında kalır ve dilediğiniz zaman canlı olarak veya geçmişe dönük kayıtları kontrol edebilirsiniz.

Kameralar bir çok modelde üretilmiş olup, iç ve dış ortamlarda kullanabileceğiniz nitelikte bir çok çeşit ürün bulunmaktadır. Mekanınız da gece zifiri karanlık tabir edilen ortamlarda gece görüşlü kamera tercih edilir ve bu sayede karanlık olmasına rağmen izlemek istediğiniz yeri görebilirsiniz. Model çeşitliliği gece görüş gündüz görüş olamasının yanı sıra 720p den 4K yüksek çözünürlükte görüntüler elde edilebilir.

Bütçeniz dahilinde ekonomik bir çözüm istiyorsanız Analog Kamera Sistemleri ile az maliyetli sistem tercih edilebilir ve güvenlik düzeyi yüksek olduğunu düşündüğünüz alanlar için IP Network Kamera Sistemi tercih edilebilir. Hangi kamera sistemini almalıyım diye düşünüyorsanız lütfen bizim ile iletişime geçin ve size bu konuda profesyonel bir yardımda bulunalım.